ERZ-V05D471CS
Contact Now
ERZ-V05D471CS
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 300 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 800 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 810 V
Series : V
Varistor Voltage : 470 VDC
Voltage Rating DC : 385 VDC
Capacitance : 60 pF